Mobilní kluziště u muzea již roste. Slavnostní zahájení se blíží!

Mobilní kluziště u muzea již roste. Slavnostní zahájení se blíží!
Foto ber
Další fotky: 
Mobilní kluziště u muzea již roste. Slavnostní zahájení se blíží!

V termínu od 9. 11. 2018 do 6. 1. 2019 si lidé budou moci opět zabruslit. Mobilní kluziště bude tradičně umístěno před budovou muzea a na jeho instalaci se již pracuje.

Provozní doba kluziště bude denně od 9,00 do 21,00 hodin (mimo 24. 12. a 31. 12., kdy bude provoz do 16,00 hodin). Provoz kluziště bude zajišťovat, stejně jako v loňském roce, Domovní správa s.r.o. Bruslení bude zdarma s tím, že zpoplatněno bude pouze půjčování bruslí. Výtěžek z půjčovny bruslí půjde ve prospěch společnosti, která bude zajišťovat provoz kluziště a bude sloužit k pokrytí nákladů půjčovny.

Lidé budou mít dále k dispozici skříňky s 24 boxy k odložení věcí. K nasvícení ledové plochy budou využity stožáry veřejného osvětlení, umístěné po obou stranách habrů, které jsou osazeny reflektory. Pro potřeby přezouvání budou využity stávající lavičky, které jsou umístěny pod habry. Tyto lavičky budou doplněny o další lavičky tak, aby byla zajištěna dostatečná kapacita míst pro přezouvání. Od těchto „přezouvacích“ míst bude směrem k ledové ploše položen protiskluzový gumový povrch, aby nedocházelo k poškozování bruslí a dlažby. Na lavičky budou pro zvýšení komfortu pořízeny podsedáky, které budou obsluhou instalovány po provozní dobu kluziště. (ber)

Komentáře

A nechcete s tím jí třeba do ř*ti? Jenom to tam půl roku zavazí...

Poslat nový komentář