Hejlík představí v LiStOVáNí bestseller Inferno

Hejlík představí v LiStOVáNí bestseller Inferno
ilustrační foto internet

 

Nejnovější thriller a světový bestseller INFERNO amerického spisovatele Dana Browna zprostředkuje publiku celorepublikové turné scénického čtení LiStOVáNí, jehož autorem je známý herec Lukáš Hejlík. Inferno je v Městském divadle v Prostějově na programu ve čtvrtek 23. ledna v 19 hodin na jevišti za oponou.

„Šance dostat se na jeviště s knihou spisovatele, kterého zná celý svět, se neodmítá. Zvlášť, když na startu turné v polovině ledna v Praze bude i mistr samotný,“ uvedl k chystanému projektu Hejlík.

Americký spisovatel Dan Brown (Šifra mistra Leonarda, Pavučina lží, Ztracený symbol, Andělé a démoni) v Infernu opět mistrovsky mísí historii, umění, šifry a symboly. Proslulý harvardský symbologista Robert Langdon se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň - a čas přitom neúprosně pádí. Po jeho uplynutí má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět.

„LiStOVáNí přijalo výzvu se s tímto bestsellerem popasovat. Po pražském představení Dan Brown podepíše knihy, se kterými se pak projekt vydá na celorepublikové turné,“ upozornil Lukáš Hejlík na možnost získat i v Prostějově po představení autorem podepsanou knihu. (eze)

Poslat nový komentář