Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na Plumlovském zámku nestíhaly pípy čepovat zlatavý mok

Na Plumlovském zámku nestíhaly pípy čepovat zlatavý mok
ilustrační foto

Pití piva na čas, hod pivním sudem na dálku nebo miss mokré tričko – to byly soutěže, které pořadatelé „Slavností piva na zámku“ připravili nejen pro milovníky typického českého moku, ale pro všechny, kteří se chtěli dobře pobavit. Protože i doprovodný program byl skvěle sestavený.

Klubové zařízení o.p. zámek Plumlov naservíroval návštěvníkům akci plnou piva, hudby a dobré nálady od dopoledne až téměř do ranního kuropění. Vystřídala se pěkná řádka kapel i sólistů, jako jsou písničkář a kytarista Jiří Hurych, Žárovky z Bridge Street, Ticho De Pre Cupé Band, Koňaboj,

Rokenrol Clasic, ZakázanÝovoce, Dragon, Sauria. Doplnily je výstupy z naprosto jiné oblasti, například Ali Morovič se svou ohňovou show, bodypaintig – malování na tělo, orientální tanec ženy s hadem i striptýz pro ty, kdo vydrželi až do půlnoci.

„Těší nás přízeň všech, kdo si akce na Plumlovském zámku oblíbili a snažíme se hledat pro ně nové a nové programy, zapojit je do dění na zámku různými soutěžemi a kvízy a hlavně je pobavit,“ vyjádřila se Kateřina Jenešová z Klubového zařízení o.p. zámek Plumlov.

(jap)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style