Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Starorežné vzrostl export na 11 procent

Starorežné vzrostl export na 11 procent
ilustrační foto

Máme tu období výhledů do budoucna, ale také bilancování roku minulého. Likérky v celé republice negativně zasáhla, a to hlavně ve druhém pololetí roku,  metanolová aféra. Kvůli prohibici prodělávaly ve velkém. Společnost GRANETTE&STAROREŽNÁ DISTILLERIES ještě nemá finální účet uzavřený, ale ztráty v období prohibice jsou ve stovkách milionů korun na tržbách a ztráta renomé celého lihovarnického odvětví u českých konzumentů a v zahraničí je, jak zdůrazňuje ředitel společnosti Pavel Kadlec, nevyčíslitelná. Ovšem mnohé se vloni povedlo, v GSD vzrostl export na 11% celkové produkce, nejvyšší zastoupení mělo tradičně Slovensko s produkty Stará myslivecká a Vaječný sen a na ostatních trzích je to Absinth.

„Největšími tahouny našeho širokého portfolia produktů byly Stará myslivecká, Vodka 42 a produktová řada HANÁCKÁ,“ říká Pavel Kadlec. „Nově zavedené produkty, ať už šlo o rozšíření Squash řady nebo Missis, splnily naše plánovaná očekávání.“ A co považuje ředitel společnosti GRANETTE&STAROREŽNÁ DISTILLERIES  za největší úspěch v lihovarnictví? To, že se státní správa začala po dvaceti letech zabývat nelegálním trhem s lihovinami. Bohužel až na základě tragických dopadů. „Firemně bych na první místo zařadil zajištění dostupnosti Hanácké vodky ve všech nadnárodních řetězcích, je to tedy jediná vodka na trhu, která má 100% dostupnost, a to hovoří nejen o její výborné prodejnosti, ale také kvalitě a skvělému inovovanému designu, za který získala obal roku 2012,“ prohlašuje Pavel Kadlec.

Co můžeme tedy očekávat letos? „Jelikož jsme lídry v inovacích, tak chystáme i pro rok 2013 několik novinek. Zákazníci se mají jistě nač těšit.“

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style