Národní dům ovládnou po dva dny móda a květiny

Národní dům ovládnou po dva dny móda a květiny
ilustrační foto
Další fotky: 
Národní dům ovládnou po dva dny móda a květiny

Začala plesová sezona a s ní přichání pozvání na módní přehlídky Květiny ve společnosti v přednáškovém sále Národního domu. Nebudou chybět nádherná květinová aranžmá, kytice i přízdoby k šatům vytvořené v Zahradnickém centru Anny Marciánové z Kostelce na Hané, a to vše spojené s kadeřnickým uměním Studia IN Hanky Puklové.

„Ve středu 22. ledna se zájemci mohou těšit na komponovaný program Cesta za vínem složený z módních přehlídek, baletu a mluveného slova. Hlavní úlohu večera zde hrají květinové doplňky spolu s vínem ze Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice manželů Poliakových, které můžete nejen ochutnat, ale také koupit domů. Součástí večera jsou také módní přehlídky společenských šatů svatebního studia Ariana,“ uvedl pro PvNovinky Josef Marcián.

Ve čtvrtek 23. ledna na přijde na řadu Květinová elegance - módní přehlídky, scénky a rozhovory, kde hlavní úlohu opět hraje květina v těch nejrozmanitějších podobách. „Na programu je módní přehlídka inspirovaná výrobou ručního papíru v Kostelci na Hané japonskou technologií. Připravili jsme ji ve spolupráci se známým českým fotografem Vladimírem Bruntonem, který nechal pro tuto příležitost papír dovézt přímo z Japonska, a se Střední školou ART ECON Prostějov. Ta navrhla a vytvořila velmi zajímavé papírové modely šatů do společnosti. Určitě lákavá bude i přehlídka oděvů butiku Soho. U všech samozřejmě nebudou chybět květinová aranžmá z našeho zahradnického centra. Vyvrcholením večera bude přehlídka netradičních květinových dekorací, které jsme připravili se svými spolupracovnicemi tentokráte na téma bílo-zelená,“ přidal Josef Marcián další pozvání.

Vstupné na každý z večerů je 90 Kč a program začíná vždy v 18 hodin. Zakoupením vstupenky navíc podpoříte SDRUŽENÍ ŠANCE - Sdružení rodičů a přátel hematologicky a onkologicky nemocných dětí, které se dlouhodobě věnuje humanizaci náročné protinádorové léčbě dětí a usnadňuje jejich návrat do života. Výtěžek bude předán během čtvrtečního programu.

Vstupenky je možné si rezervovat na marcianova@centrum.cz nebo na telefonu 777 94 77 87.

(PR)

 

 

Poslat nový komentář