Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Vyvedli vás aprílem? Mě ano!

Vyvedli vás aprílem? Mě ano!
ilustrační foto

Tedy málem. Docela dlouho mě už nikdo aprílem nenapálil. Včera jsem u odpoledních televizních zpráv zírala na hranatá vajíčka, která od zítřka začínají distribuovat v části Anglie. Prý slepice v nevím kterém hrabství začaly snášet hranatá vejce poté, co jim změnili krmné dávky osmisložkového krmiva. Objevil se tam příslušný farmář, hospodský si pochvaloval, že se vejce nekutálejí a nerozbíjejí, distribuční firmy si lebedily, jak vajíčka naskládaná na sebe ušetří ložnou plochu, tudíž je bude vozit míň aut, ušetří se benzín a životní prostředí... Obchodníci říkali, že jiná vejce už nechtějí... Vše s obrazem...

Věděla jsem, že je to nesmysl, ale čuměla jsem na to jak očarovaná. V mozku (nebo co to mám) mi jenom vibrovalo - to přece není možné, krmivo na to nemůže mít vliv!

Jako starý novinář chovám úctu k tomuto řemeslu, vůbec mi nedošlo, že je právě apríl... Až v samotném závěru reportáže se mi to už zdálo moc a pak ... mi to docvaklo! Napálili mě!

V každém případě to nebyl tak infarktový aprílový vtip, jak popisovala jedna dívka na facebooku. Jak se jí šéf zeptal, zda zítra nastupuje na dovolenou a po kladné odpovědi řekl, že se po dovolené nemusí vracet. Že má na její místo někoho jiného. Teprve, když v šoku seděla a kouřila a hleděla, stoupl si před ni a řekl: Apríl! Není to šéf na zabití?

A co vy? Nechali jste se napálit? (ok)

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style