Díky za nový život, paní Malanová!

Díky za nový život, paní Malanová!
FOto FB, pí Vymlátlová

 

Narození dítěte je v životě každé ženy jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Mnohdy se  bohužel kvůli lidem „okolo“ ale změní ve vzpomínku veskrze nepříjemnou. Tu lepší zkušenost a poděkování do redakce zaslala maminka Lukáška Holuba.

„Chtěla bych veřejně poděkovat  porodní asistentce Olze Malanové.  Měla s našim problémovým porodem víc než dost práce a ještě pořád nešetřila chválou, jak nám naprosto ukázkově jde.  Byla mi velkou psychickou oporou, navíc je to velmi laskavá, hodná a obětavá paní,“ popsala Lukáškova maminka.  „Na tuhle ženu může být prostějovská porodnice  a celá nemocnice víc než pyšná. Není nic lepšího, než rodit s tak úžasným a ochotným člověkem. Pomohla nám ve chvíli, kterou si už budeme pamatovat do konce života,“ vzpomíná na  2. září, kdy se ve 2:35 ráno stala matkou.

Paní Olze Malanové touto cestou ještě jednou mnohokrát děkuje za krásný vstup do tohoto světa Lukáš Holub s rodiči.  A PvNovinky se připojují. Lidských bytostí s dobrým srdcem není nikdy dost. Nejen ve zdravotnictví. (red) 

Komentáře

Musím jen a jen souhlasit,paní Malanová je úžasný človíček se srdíčkem na pravém místě.I já měla to štěstí,že mi rodila syna a těď i dcerku a porod byl s ní naprosto bezkonkurenční.Děkuji Vám paní Malanová ♥.S pozdravem Zatloukalová

Poslat nový komentář