Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Před radnicí opět proběhnou závody koloběžek!

Před radnicí opět proběhnou závody koloběžek!
ilustrační foto

 

Mnoho Prostějovanů si již zvyklo, že se 22. září po městě autem nejezdí. Připojují se tak k Evropskému dni bez aut. Neznamená to však, že v Prostějově nenarazíte toho dne ani na jedno auto. Zkrátka každý ke zdravějšímu způsobu přepravy do práce přistupujeme jinak. 

V posledních letech se však v našem městě stává trendem jízda na koloběžce. Kratochvíle, kterou jsme se bavili všichni v našich dětských časech, nyní v některých případech přebírá prim při jízdě do práce, za nákupem či do některého z restauračních zařízení. Velký podíl nad rozmachem dospěláckých koloběžek mají bezesporu pracovníci z Dětského dopravního centra patřícího pod prostějovské Sportcentrum – DDM. Ti také letos potřetí pořádají Prostějovskou koloběžku, závod všech zájemců okolo kuželny před prostějovskou radnicí. Ten proběhne ve čtvrtek 18. září 2014 od 14:30 hod. do 16:15 hod.

„Přihlásit se může kdokoliv. Samozřejmě to neznamená, že závod proběhne jen ve 14:30, od této doby je však možné již závodit. Jakmile závodník přijde, může se zaprezentovat a odjet svou jízdu. Bezprostředně po rozjížďkách bude následovat finále ve všech kategoriích. Průběžné výsledky budou promítány ve stanu rozhodčích a také na internetu,“ prozradil hlavní organizátor zívodu Jiří Novák.

A jaké že to budou soutěžící kategorie?

2 – 6 let

7 – 10 let

11 – 14 let

15 – 100 let muži

15 – 100 let ženy

 

Tak co, sportovci a příležitostní koloběžkáři, najdete si ve čtvrtek na náměstí cestu?

www.sportcentrumddm.cz

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style