Zombie Walk aneb Prostějov oživí Pochod oživlých mrtvol!

Zombie Walk aneb Prostějov oživí Pochod oživlých mrtvol!
ilustrační foto plakát

 

Pokud se 31. října v ulicích města potkáte s prapodivnými stvořeními, nezoufejte. Nemáte halucinace, ani vás nešálí zrak. Městem se totiž vydají oživlé mrtvoly. Pokud chcete být jednou z nich, přihlaste se organizátorům co nejdřív.

„ Ačkoliv existuje mnoho stvoření, za které se dá převléci, bylo by skvělé, kdyby se každý zombie-účastník pokusil vypadat pokud možno jako zombie. Upíři, vlkodlaci víly, čerti, démoni a smrtky jsou ideální na tradiční průvody masek, Halloween či Mikuláše. Buďme jeden den v roce prostě zombíky. Snažte se vypadat co nejmrtvolněji,“ vzkazuje jedna z organizátorek, Veronika Juračková.

Zombíci mají sraz v 16 hodin u KaSCentra v Komenského ulici a vydají se dál do centra města. Průvod by měl skončit opět v Kasku. Akce je nahlášena od 16 do 17:30 hodin  jako průchod městem. „Je možné se domluvit na další, přibližně tříhodinové párty ve Společenském domě. Potřebujeme ovšem znát skutečný počet zúčastněných, abychom věděli, zda se vejdeme do spodních prostor u vstupu, nebo budeme skutečně potřebovat společenský sál. Poté se rozhodne, kde si zombíci ještě užijí trochu hudby. Prosíme tedy o skutečnou aktualizaci přihlášených, abychom věděli, kterým směrem se ubírat,“ přidala informaci Milada Sokolová, které se pochod velmi líbí. „Jsem ráda, že jej mohu organizačně podpořit, myslím, že to bude pro Prostějov příjemné zpestření podzimních dnů,“ dodala Sokolová. "Ještě to tu nebylo a uvidíme, zda v příštím roce do toho půjdeme opět", dodala další z organizátorek, Markéta Synková.

Bližší informace naleznete na facebooku na stránce https://www.facebook.com/events/341043612722791/?fref=ts. (ber)

Poslat nový komentář