Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Hledá se nejkrásnější středoškolačka kraje!

Hledá se nejkrásnější středoškolačka kraje!
ilustrační foto

 

Přesně za měsíc vybere odborná porota finalistky druhého ročníku Miss středních škol Olomouckého kraje. Nejde ale jen o klasickou soutěž krásy. Organizátoři nehledají pouze dívky, ale také talentované studenty. Ti nejlepší pak vystoupí stejně jako vloni na závěrečném galavečeru, který se uskuteční 20. března v prostorách Regionálního centra Olomouc.

Iniciativa pro tuto soutěž vzešla ze strany studentů na začátku školního roku 2013. "První ročník zanechal pozitivní ohlasy nejen mezi veřejností, ale i samotnými finalistkami. Studentky středních škol na území Olomouckého kraje tak nemusejí váhat a mohou se do soutěže zapojit. Musí však pamatovat také na přípravu volné disciplíny, kterou předvedou již na castingu 5. prosince v Olomouci," přiblížil mluvčí soutěže Radim Kašpar. Na přípravě soutěže se podílí i současná Miss ČR Gabriela Franková, která tak plní své slovo. "Jsem ráda, že se první ročník setkal s tak pozitivními ohlasy. I to byl důvod, že v projektu pokračujeme a chceme z něj udělat nejzajímavější projekt svého druhu. Mnoho finalistek na soutěž navázalo a rozvíjejí svou modelingovou karieru. Vítězka prvního ročníku Alžběta Krovová dokonce půjde na přehlídce Beaty Rajské v Olomouci. Věřím, že tohle může být pro slečny velkou motivací," domnívá se Franková.

Bližší informace o soutěži a možnosti se do ní přihlásit naleznete na http://missok.cz/. Casting se uskuteční 5.12. od 8 hodin ve Slovanském domě v Olomouci. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style