Nejkrásnější ženy a dívky na Hané! Pretty Woman Barrandov se stala Emílie Řezáčová

Nejkrásnější ženy a dívky na Hané! Pretty Woman Barrandov se stala Emílie Řezáčová
ilustrační foto

 

V sobotu 15. listopadu 2014 se uskutečnilo finále soutěže Pretty Woman. Z našeho regionu se do něj probojovala Emílie Řezáčová, učitelka hudby z Vrchoslavic. V klání krásných žen zvítězila také!

Mladá maminka z Vrchoslavic, jinak učitelka hudby, si vítězství vybojovala právem. "Titul Pretty Woman Barrandov" získala Moravanda s úžasným operním hlasem," potvrdili i organizátoři. A my nejen jménem redakce gratulujeme! 

Pretty Woman Česká republika je celoplošná soutěž, připravena pro mladé ženy, které už mají své cíle, názory a představy o životě, svým profilem a pravidly se výrazně liší od běžných soutěží zaměřených především na modeling. „Cílem není jen zvolit nejpřitažlivější ženu roku, ale pomoci všem soutěžícím k prosazení vlastních záměrů, dodání sebevědomí a probudit v každé z nich tu „Pretty Woman“. Projekt není zaměřen na fyzickou krásu, ale klade důraz na osobnost ženy, šarm, pohotovost, moudrost a smysl pro humor. (ber)

Komentáře

Iveta to vyhrála u poroty, Emílie u lidí. Cennější vítěztví je to Ivety co se týče nějakého další propagace její osoby, ale Emču může těšit, že jí podpořilo tolik lidí z regionu ;)

Měli byste napsat, že Emílie Řezáčová získala titul  Pretty Woman Barandov, ne jen že vyhrála v soutěži  Pretty Woman, tuto soutěž vyhrála Iveta Vítková z Karlových Varů. Vůči ní je tento článek neslušný. To ovšem neznamená, že bych nepřál Emílii Řezáčové "její" prvenství. Je třeba nazývat věci pravými jmény a informovat nezkresleně. Snižuje to důvěryhodnost celé stránky Prostějovské novinky.

Poslat nový komentář