Blíží se lví úplněk. A bude to síla!

Blíží se lví úplněk. A bude to síla!
ilustrační foto internet

 

Ve středu devět minut po půlnoci nás čeká další úplněk. Je v znamení lva a má velkou sílu. Proto se nebojte rozloučit se s tím, co váš život zatěžuje negativitou. Lví úplněk je o změnách.

Měli bychom si uvědomit, do jaké společnosti lidí patříme a případně do jaké bychom chtěli patřit. Pokud jsme v nevhodné společnosti, není divu, že se nám nedaří to, co bychom chtěli. Tento den bude vhodný pro rituál k rozloučení se starými nevhodnými přáteli. Také s nevhodnými zvyky, prostředím, společností. Co bychom si měli přát, je společenský úspěch. Pokud se chcete dostat někam jinam, bylo by dobré vyrýt si do svíčky přání na úspěch v nové společnosti. Pokud jste zanevřeli na svůj projekt nebo vytyčený cíl, pak by měla proběhnout jeho obnova. Začněte dělat znovu to, k čemu jste se odhodlali před nějakou dobou. Ať už je to spoustu let nebo včera, začněte. Tento den bude ve znamení změn. Měli byste se na ně naprogramovat. Říct si, co hodit za hlavu a za čím naopak jít. Jakoukoliv změnu v tento den uděláte, v budoucnu se projeví. Nebojte se ničeho. (red)

Komentáře

Jedná se o číslování měsíc/den/rok... takže datum je správně, těžko říct proč takto zavádějícím způsobem zde funguje tento systém.

Možná by Vás mohlo napadnout, že je nejdříve uvedený měsíc a následně den...

Až na to že tam je špatný datum vydání....Druhého března ještě nebylo...

 

Poslat nový komentář