Blesková soutěž o rodinné vstupné na hrad Veveří

Blesková soutěž o rodinné vstupné na hrad Veveří
ilustrační foto internet

 

Chcete si zajet na Slavnosti moravského uzeného na hradu Veveří? Nic těžkého, stačí si s PvNovinkami zasoutěžit o rodinné vstupné. Slavnosti se konají už tento víkend 28. února a 1. března.

K období masopustu nepatří jen barevné průvody pestrých masek, ale i vynikající jídlo a zvláště pak regionální speciality. Jeden z nejstarších moravských hradů hostí oblíbené "Slavnosti moravského uzeného", které nabízí bohatý program pro dospělé i děti. Těšit se můžete na ty nejlepší pochoutky z uzeného masa, zabijačkové speciality v podobě klobásek, jitrnic, jelítek, paštik a mnoha pestrých příloh, pravou moravskou slivovici či svařené víno.

Dospělým výlet za gastronomií zpestří profesionální řezníci, kteří ukáží, jak se správně porcuje maso a jak zpracovat celého čuníka. Labužníky potěší kuchařská show, soutěživé povahy zase klání jedlíků. Ti budou mít za úkol v co nejkratším čase sníst přidělenou porci knedlíků plněných uzeným masem. K zahřátí poslouží stánky s grogem, svařákem, moravskou slivovicí a dalšími nápoji. Chybět nebudou ani muzikanti. Pokud se na Veveří chcete podívat zadarmo, pošlete do pátku 27. února na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, u jaké přehrady se hrad Veveří nachází. Pro tři vylosované máme rodinné celodenní vstupné. (red)

Poslat nový komentář