Připomínáme: Blesková soutěž o víkendové vstupenky na Sovinec!!!

Připomínáme: Blesková soutěž o víkendové vstupenky na Sovinec!!!
ilustrační foto

Ještě necelou hodinu máte čas na účast v soutěži a získání volných rodinných vstupenek na víkendový program na hradě Sovinec. Přečtěte si pozorně text a zadání otázky - značná část dosud došlých odpovědí není správná. Ptáme se na to, kdo je pořadatelem letošní první víkendové akce na Sovinci, nikoli na to (což hodně píšete), jak se program jmenuje. Takže si odpovědi zkontrolujte.

Ve dnech 4. , 5. a 6. dubna pro vás Muzeum v Bruntále spolu s hradní osádkou Špinavci připravilo kejklířsko - pohádkový celodenní program Jak šlo vejce na vandr. Přiblíží nejen tradice a folklorní zvyky při vítání jara, ale nabídne i řemeslný jarmark s ukázkou starodávných řemesel, folklorní pásmo tradic od Masopustu do Velikonoc a jarní muzicírování pro nejmenší ,,Zatoulaná písnička“. Těšit se můžete na finalistu Talentmánie, cirkusového klauna a perfektního kejklíře Oldřicha PŮPU Hurycha, který představí zbrusu nový program ,,Hurá na motýla“, vystoupí jedna z nejkvalitnějších Moravských šermířských skupin MEMENTO MORI a profesionální Jihočeské divadlo KOŇMO uvede pohádky ,,Jak šlo vejce na vandr“ a ,,Vodnická pohádka“. K vidění budou i ukázky práce sokolníků.

Odpověď odešlete co nejdřív na e-mailovou adresu okatol@seznam.cz . Soutěž končí dnes ve 21 hodin, vzápětí zveřejníme výherce. Pro pět soutěžících, kteří odpoví správně, máme rodinné vstupné pro dvě dospělé osoby a tři děti. (ber)

Poslat nový komentář