Sovinec zve na Requiem za rytíře. Soutěžte o rodinné vstupné!

Sovinec zve na Requiem za rytíře. Soutěžte o rodinné vstupné!
ilustrační foto Sovinec

 

O víkendu 18. a 19. dubna 2015 se zdi hradu Sovince stanou dějištěm další zajímavé akce. Muzeum v Bruntále ve spolupráci se sdružením Špinavci připravilo drátenický jarmark s potulnými komedianty, nazvaný Requiem za rytíře. Soutěžte s námi o rodinné vstupné!

Publiku se představí nejžádanější a nejlepší československý kejklíř Vojta Vrtek.“ Po čtyřech létech opět připomene výtečné numero Zkrocení nedospělého kondora Evžena a představí nový programem Cirkus létajících úžasností,“ zvou organizátoři. Vůbec poprvé na Sovinci vystoupí profesionální jihočeské divadelní studio DELL ARTE s divadelním příběhem Dlouhý, Široký a Bystrozraký a pohádkou Sněhurka. Divadelně - šermířská společnost DIVADLO BEZ STŘECHY  připomene divadelně šermířskou komedii Dědictví a nový šermířský příběh Svědomí. Loutkové divadlo Kašpárkův svět  zve na pohádky Když se čerti ženili a Kašpárek ve mlýně.

K vidění budou rovněž historická řemesla a těšit se můžete na vyvádění ovcí na pastvu.

Na Sovinec se můžete podívat zadarmo. Stačí, když do 15. dubna na redakční e- mail redakce@pvnovinky.cz odpovíte na otázku, kdo akci pořádá. Pro pět vylosovaných máme rodinné vstupné v podobě dvou vstupenek pro dospělé a tří pro děti. (ber)

Poslat nový komentář