Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Svatební den na hradě Šternberk!

Svatební den na hradě Šternberk!
ilustrační foto

 

První květnový víkend se uskuteční 6. ročník netradičního svatebního veletrhu SVATEBNÍ DEN NA HRADĚ ŠTERNBERK. Koná se 2. a 3. května vždy od 10 do 17 hodin.  

První květnový víkend na státním hradě Šternberk bude patřit svatbám a všemu, co k nim patří. Prezentace vystavovatelů, které budou instalovány přímo v historických prostorách hradu, doplní přehlídka historických svatebních šatů, ochutnávky cukroví, módní přehlídky, degustace vín a večerní vinařský bál.

Prezentace jednotlivých vystavujících subjektů budou umístěny přímo v historických prostorách hradu Šternberk. Návštěvníci mohou volně procházet hradem a prohlédnout si jednotlivé expozice vystavujících.

V průběhu veletrhu budou pro návštěvníky připraveny další doprovodné programy. Jsou připraveny ochutnávky studené svatební kuchyně a svatebního cukroví, výstavu historických svatebních šatů od gotiky po současnost a možnost focení se v historických kostýmech ve fotokoutku Atelieru Proměn. V areálu hradu Šternberk bude rovněž vystaven svatební kočár. Po celý víkend bude svatebně vyzdobené nádvoří hradu a hradní kaple. Nastávající novomanželé si tedy mohou prohlédnout svatební prostory v podobě, jak budou připraveny pro jejich obřad. V hodovním sále se uskuteční v sobotu ve 13, 15 a 17 hodin módní přehlídky svatebních a společenských šatů salonu Valery. Po celý víkend mohou návštěvníci rovněž ochutnat více jak 150 druhů moravských vín z Vinotéky u Penny. Vstupné na veletrh bude odpovídat vstupnému na 1. okruh prohlídky hradu. Více informací naleznete nawww.hrad-sternberk.cz.

V sobotu večer od 19:00 hodin navazuje na svatební veletrh „Vinařský bál“ s cimbálovou muzikou, rautem a samozřejmě ochutnávkou vín od předních vinařů. Vstupné na vinařský bál činí 99Kč. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style