Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Přemýšlíte, co udělat pro své děti? Co tak letní soustředění se zumbou?

Přemýšlíte, co udělat pro své děti? Co tak letní soustředění se zumbou?
ilustrační foto FB Veronika Bašná

 

Zumba s Veronikou pořádá letní soustředění, které bude probíhat v ZŠ Hrubčice formou příměstského tábora. Letos jsou naplánovány tři turnusy, denně od 7:30 do 16 hodin. Chcete-li udělat něco pro své dítě a hlavně jeho zdraví, přihlaste ho.

„Hrubčice jsou malá vesnice cca 5 km od Prostějova. Ve škole máme k dispozici kromě tělocvičny i vnitřní místnost a školní zahradu. Strava je zajišťována v místní restauraci „U Drábka“,“ přidala pozvání Veronika.

Cena soustředění je 1300 korun a je v ní strava, pitný režim, výlet, materiál na tvoření. Na soustředění se totiž nejen tancuje, ale je i čas na hry, tvoření, malování a jednodenní výlet. „Děti jsou první den soustředění rozděleny dle věku do tří skupin - na MINI, DĚTI A JUNIOR a pro každou skupinu zvlášť je připraven program "na míru". Soustředění funguje tak, že se tyto tři skupiny dle rozpisu celý den "točí" - jedna skupina tancuje v tělocvičně, jedna skupina na školní zahradě hraje hry a jedna skupina ve vnitřní místnosti tvoří. Pro děti je to velmi vhodné, protože jsou i na čerstvém vzduchu a také si odpočinou a oddychnou u tvoření,“ dodala Veronika.

Vždy je pro děti připraven pestrý program, který je na každý turnus jiný a proto můžete své dítě přihlásit klidně na dva nebo na všechny tři turnusy. Tím, že se na soustředění provádí spousta různorodých aktivit, mohou se jej zúčastnit i děti, které nenavštěvují zumbu, případně ještě nikdy netancovaly.

V případě zájmu o soustředění napište e-mail na: envirka@seznam.cz a nebo lektorce řekněte o přihlášku.

Termíny turnusů:

1.) 29.6. - 3.7. 2015 (Verča + Lucka + Pája) 2.) 20.7. - 24.7. 2015 (Verča + Klárka + Pája)3.) 27.7. - 31.7. 2015 (Verča + Pája + Ondra + Klárka a Lucka se budou střídat). (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style