Přemýšlíte, co udělat pro své děti? Co tak letní soustředění se zumbou?

Přemýšlíte, co udělat pro své děti? Co tak letní soustředění se zumbou?
ilustrační foto FB Veronika Bašná

 

Zumba s Veronikou pořádá letní soustředění, které bude probíhat v ZŠ Hrubčice formou příměstského tábora. Letos jsou naplánovány tři turnusy, denně od 7:30 do 16 hodin. Chcete-li udělat něco pro své dítě a hlavně jeho zdraví, přihlaste ho.

„Hrubčice jsou malá vesnice cca 5 km od Prostějova. Ve škole máme k dispozici kromě tělocvičny i vnitřní místnost a školní zahradu. Strava je zajišťována v místní restauraci „U Drábka“,“ přidala pozvání Veronika.

Cena soustředění je 1300 korun a je v ní strava, pitný režim, výlet, materiál na tvoření. Na soustředění se totiž nejen tancuje, ale je i čas na hry, tvoření, malování a jednodenní výlet. „Děti jsou první den soustředění rozděleny dle věku do tří skupin - na MINI, DĚTI A JUNIOR a pro každou skupinu zvlášť je připraven program "na míru". Soustředění funguje tak, že se tyto tři skupiny dle rozpisu celý den "točí" - jedna skupina tancuje v tělocvičně, jedna skupina na školní zahradě hraje hry a jedna skupina ve vnitřní místnosti tvoří. Pro děti je to velmi vhodné, protože jsou i na čerstvém vzduchu a také si odpočinou a oddychnou u tvoření,“ dodala Veronika.

Vždy je pro děti připraven pestrý program, který je na každý turnus jiný a proto můžete své dítě přihlásit klidně na dva nebo na všechny tři turnusy. Tím, že se na soustředění provádí spousta různorodých aktivit, mohou se jej zúčastnit i děti, které nenavštěvují zumbu, případně ještě nikdy netancovaly.

V případě zájmu o soustředění napište e-mail na: envirka@seznam.cz a nebo lektorce řekněte o přihlášku.

Termíny turnusů:

1.) 29.6. - 3.7. 2015 (Verča + Lucka + Pája) 2.) 20.7. - 24.7. 2015 (Verča + Klárka + Pája)3.) 27.7. - 31.7. 2015 (Verča + Pája + Ondra + Klárka a Lucka se budou střídat). (red)

Poslat nový komentář