Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

OBRAZEM: Odhalená ramena, záda, sexy průstřihy. To byla hodová módní přehlídka!

OBRAZEM: Odhalená ramena, záda, sexy průstřihy. To byla hodová módní přehlídka!
ilustrační foto

 

Okrašlovací spolek města Prostějova připravil na Hodovou neděli již tradiční módní přehlídku v rámci Jiřinkových slavností Jarmily Pospíšilové.

Okrašlovací spolek co by pořadatel sáhl po svém již mnohaletém osvědčeném partnerovi, svatebním salonu Marilyn a jeho majitelce Kateřině Čermákové, a připravil přehlídku společenských i svatebních šatů. Každý z přítmných se mohl dozvědět, jaké trendy jsou nejen ve společenském odívání, ale též, jak se líčit, pečovat o pleť a co je in v kosmetických přípravcích, což osvětlila majitelka salonu Sedmikráska Veronika Běhalová.

O hudbu se postaral Tomáš Jurenka, semifinalista Superstar, se svojí kapelou Viadukt a taneční příspěvek dodalo TS Free Dance Jany Bálešové. O květinové doplňky se postaralo Floris Pavly Koutné a Jany Vysloužilové, které z dodaných jiřinek Pavla Ševčíka z Velkých Opatovic připravilo nejen již zmiňované květinové vazby, ale též veškeré květiny doplňující oděvy modelek.

"Děkuji všem, kteří pomohli toto báječné odpoledne připravit. Budeme se i nadále snažit, aby tato tradiční akce byla i nadále tradicí v pořádaných akcích Okrašlovacího spolku města Prostějova. Velké díky patří firmě Eurovia, bez níž bychom tuto nádhernou akci nezrealizovali", poděkovala Milada Sokolová všem aktérům. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style