Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Miss Junior 2015 hledá nové krásky. Přihlaste se!

Miss Junior 2015 hledá nové krásky. Přihlaste se!
ilustrační foto missjunior.cz

Výběr do prestižní soutěže Miss Junior je v plném proudu! Hlásit se mohou charismatické mladé dámy ve věku od 15 do 21 let.

Vyplňujte přihlášky na tomto odkaze http://missjunior.cz/prihlaska/ a přijďte se ukázat na casting. Podmínek je málo – mimo již zmíněného věku musí mít kandidátky českou či slovenskou státní příslušnost, k přihlášení musí mít případný potřebný souhlas zákonného zástupce, jsou svobodné, nemají tetování a nemají piercing, především v obličeji a na hlavě (uši). Přihlášení není podmíněno určitou výškou ani váhou!

Termíny castingů jsou: 17. 10. 2015 OSTRAVA a OLOMOUC, 24. 10. 2015 BRNO a BRATISLAVA, 7. 11. 2015 PRAHA. V těchto dnech bude v prostorách vybraných škol, jejichž adresa bude zveřejněna na FB soutěže, tým profesionálů v čele s ambassadorkou Kateřinou Kristelovou. Tým vybere dívky do semifinálové baráže. Finále se uskuteční 24.11.2015 v Praze a soutěžit v něm bude po jedné zástupkyni každého kraje. Uspět mohou v kategoriích Miss Junior ČR a SR 2015, Miss INTERNET 2015 a Miss Junior SYMPATIE 2015. Ve hře jsou i další vedlejší tituly dle rozhodnutí vyhlašovatele.
Bližší informace najdete na www.missjunior.cz. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style