Sexy vzpěračky vydaly nástěnný kalendář. Autorkou je dívka z Prostějova, jedna z nich!

Sexy vzpěračky vydaly nástěnný kalendář.  Autorkou je dívka z Prostějova, jedna z nich!
Foto archiv Julie Švecové
Další fotky: 
Sexy vzpěračky vydaly nástěnný kalendář.  Autorkou je dívka z Prostějova, jedna z nich!
Sexy vzpěračky vydaly nástěnný kalendář.  Autorkou je dívka z Prostějova, jedna z nich!

Vzpěračky z celé ČR nafotily sexy kalendář na rok 2016. Vznikl hlavně pro seznámení veřejnosti s tímto sportem. Autorka Julie Švecová, která je sama vzpěračkou a pochází z Prostějova, chtěla, aby lidé získali reálný obraz toho, jak vzpěračky doopravdy vypadají.

„V kalendáři 2016 je 20 vzpěraček, z toho dvě ze Slovenska, v rozmezí 14 - 44 let. Letos jsem chtěla ukázat hlavně to, jak různé mohou vzpěračky být. Najdete tu zastoupení nejnižších i nejvyšších váhových kategorií, mladé juniorky i jednu Masters. Jedna ze vzpěraček dokonce při focení byla na začátku 4. měsíce těhotenství. Poznáte která?,“ směje se Julie. Ona sama v letošním kalendáři bohužel chybí, najdete ji ale v galerii pod článkem.
Kalendáře jsou nástěnné měsíční. Jsou ve formátu A3, na kvalitním, těžkém křídovém papíře, mají 13 stran, hlavní stránka je s lakem, takže odolná vůči oděru. „Věřím, že se Vám fotky budou opět líbit, a najdete si svoji favoritku,“ říká Julie a zároveň upozorňuje, že v prodeji je pouze 200 kusů.
Blíží se Vánoce a Julie Švecová se rozhodla nabídnout 20% slevu a možnost osobního odběru pro všechny z prostějovského kraje. Kalendář můžete objednat přes http://www.vzperacky.cz/e-shop. Do poznámky napište "Prostějov", sleva bude automaticky odečtena.

Wild Orchid – Julie Švecová

Jednatřicetiletá vzpěračka Julie Švecová, vystupující pod přezdívkou Wild Orchid, pochází z Prostějova. „Vzpírat jsem začala na své 23. narozeniny, takže 29.6.2007 a bez přerušení vzpírám do dnes. Dříve jsem dělala silový trojboj (asi 2 roky), a předtím Judo (9 let). Jako malá jsem běhala orienťáky a dělala gymnastiku. Ke vzpírání mě přivedl kamarád z trojboje, který tím byl tak nadšený, že i když se mi to v televizi nelíbilo, musela jsem si to zkusit. Když jsem to zažila na vlastní kůži, tak už se nedalo přestat,“ říká mladá žena, která v“civilu“ pracuje jako fyzioterapeutka na poliklinice Barrandov. Julie má trenérský kurz kulturistiky a fitness, kurz trenéra vzpírání licence B a momentálně studuje na FTVS trenéra vzpírání licence A.
Nejlepší výkon v trhu 75kg, nejlepší výkon v nadhozu 89kg, nejčastější váhová kategorie do 69 kg. V současnosti je členkou TJ Bohemians Praha. (ber)

Komentáře

To bychom o této informaci museli být ze strany vzpěraček informováni! Redakce

Škoda, že v článku není uveden i autor fotografií David Nogol, který také na kalendáři odvedl skvělou práci.

Poslat nový komentář