PvNovinky spolupracují s Poštou pro Tebe. A hledáme první hledané!

PvNovinky spolupracují s Poštou pro Tebe. A hledáme první hledané!
ilustrační foto

Pošta pro Tebe je pořad České televize, který pomáhá najít ztracené rodinné příslušníky, dávné lásky, kamarády, ale také nabízí možnost poděkovat lidem, kteří někomu v životě velmi pomohli. A protože pošťák Ondra hledá i ty, kdo přebývali či přebývají v našem regionu, domluvily se PvNovinky s dramaturgií pořadu na spolupráci.

„Zákon na ochranu osobních dat nám práci komplikuje přesto, že efekt a smysl pořadu je "pomáhat". Budeme rádi za jakoukoli pomoc - odkaz na příbuzné, známé, zaměstnavatele hledaných a podobně,“ sdělila redakci dramaturgyně Renáta Řiháková.
Dnes tedy představujeme první hledané. Je jím Vilém Sacher, nar. 2. 3. 1943 v Prostějově. V letech 1957–58 žil v DD v Oskavě. Vyučil se zahradníkem ve Šternberku u Olomouce. Jeho matkou byla Hedvika Sacherová.
Pošta hledá i děti Jany Reischukové, roz. Brožkové, nar. 18. 1. 1969, momentálně žijící v Německu, nebo matku Jany, Stanislavu Brožkovou, nar. 18. 10. 1940, naposledy bytem Kroužek 45, Brodek u Prostějova.
Pokud máte jakékoli informace o výše zmíněných, dejte nám vědět na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz. Budeme velmi rádi, pokud informace o pátrání budete sdílet na svých FB profilech. Věříme, že s pomocí vás, čtenářů, se opět protnou lidské osudy a přispějete k setkání těch, kdo po něm léta marně touží. (ber)

Poslat nový komentář