Nikol Prachařová bude v televizi

Nikol Prachařová bude v televizi
Foto FB Nikol Prachařová
Další fotky: 
Nikol Prachařová bude v televizi

Jak PvNovinky informovaly, v minulém týdnu se konal jedenáctý ročník soutěže krásy SUPERMISS. Uskutečnil se v kongresovém sále pražského hotelu Hilton Prague a bojovala v něm i prostějovská kráska, Nikol Prachařová. A uspěla! 

Šerpu, pohár a korunku SUPERMISS převzala od porotců a ředitele soutěže Tomáše Vavřince čtyřiadvacetiletá studentka Tereza Hudáková.

Moderátorem celého večera, který byl poprvé pojatý jako „módní show,“ byl charismatický herec Jan Čenský. Během galavečera se předváděly modely návrhářů Alice Abraham, Nikol Pavlové a Jiřího Moravce. Součástí večera byly i přehlídky sportovního oblečení a plavek Litex a luxusního prádla Werso. V jeho průběhu pak také vystoupili zpěváci Josef Vojtek z kapely Kabát, Bohuš Matuš, Monika Sommerová, mladá hvězda šansonu Eliška Lüftnerová, hudební skupina Trio Nobles a Kamila Hübsch. Z desítky finalistek to nakonec u poroty vyhrála dívka číslo 4 Tereza Hudáková, studentka cestovního ruchu. 

Vedle titulu SUPERMISS se také soutěžilo o titul v osmnáctém ročníku Miss Motorsport. Tou se nakonec stala dvaadvacetiletá Anastazie Kasatkina. Dále byla vyhlášena i Miss Praha a Miss Tourism Czech Republic. Vítězkami se staly dvaadvacetiletá Sumi Kadyrová (Miss Praha) a jednadvacetiletá Nikol Prachařová (Miss Tourism Czech). Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže pak diváci rozhodli také o SUPERMISS Media, kterou se stala čtyřiadvacetiletá Iveta Kindlmanová.

Nikol ještě jednou gratulujeme! 

Záznam z finálového večera odvysílá Česká televize v sobotu 1.12.2018 v odpoledních hodinách na programu ČT1. (ber)

 

Poslat nový komentář