Miss středních škol – vyhrajte tisícovku!

Miss středních škol – vyhrajte tisícovku!

Ještě do 5. listopadu máte možnost přihlásit se do soutěže Miss středních škol Prostějov 2011. Své přihlášky můžete posílat na e-mailovou adresu missprostejov@gmail.com s těmito údaji: jméno, název školy, fotografie v elektronické podobě a číslo mobilu jako kontaktní spojení.
"Po uzávěrce začneme s předvýběrem finalistek, které pak budou v galavečeru bojovat o druhý titul Miss prostějovských středních škol. Vyzkoušet si na vlastní kůži volbu královny krásy může kterákoliv dívka, která právě studuje střední školu,“ upozorňuje předsedkyně okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

A pozor, máme pro vás last minute soutěž! Přihlaste svoji dívku nebo kamarádku, a v případě, že se v galavečeru umístí do třetího místa, tedy získá titul Miss nebo vicemiss, vyhrajete tisíc korun! Proces poslání přihlášek je stejný, pouze v e-mailu uveďte vedle přihlašovacích údajů slečny svoje kontaktní údaje.

Finálový večer se uskuteční 2. prosince od 19 hodin ve Společenském domě. Pro finalistky a hlavně pro vítězky je zajištěna řada pěkných cen, jako LCD televizor, notebooky, multifunkční tiskárna, poukázky na formování postavy, kosmetické balíčky a mnohé další. Programem bude provázet oblíbená dvojice Aleš Procházka a Mirek Ondra, účast přislíbil „kontroverzní“ finalista Superstar 2011 Michal Šeps, český "reggae rastaman." V porotě zasednou známé osobnosti, účast mimo jiné přislíbil herec Ladislav Županič, prostějovský rodák. Další informace budeme přinášet průběžně.
(red)

Poslat nový komentář