Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Soutěž MISS středních škol 2011 zná finalistky

Soutěž MISS středních škol 2011 zná finalistky
Malá připomínka loňských finalistek. Jaké budou ty letošní?

Příprava soutěže o nejkrásnější středoškolačku v Prostějově MISS 2011 se už rozjela na plné obrátky. V pondělí proběhl první casting, z něhož vzešly finalistky, které budou na galavečeru v pátek 2. prosince bojovat o korunku královny krásy.

„Z přihlášených studentek jsme vybrali devět, které postupují do finále. Z nich pak při galavečeru vybere porota královnu krásy a dvě vicemiss, šanci dostane i publikum, které vybere nejkrásnější středoškolačku podle svého mínění,“ uvedla organizátorka Milada Sokolová.
Zatímco vloni se ve finále objevilo dvanáct dívek, letos pořadatelé omezili počet na devítku. Je to z časových důvodů, protože do galavečera byla přidána další soutěžní disciplína, aby soutěžící dívky předvedly široké spektrum svých zájmů a zvýraznily co nejvíc své přednosti. Pro pořadatele to nebyla jednoduchá volba vytřídit všechny přihlášené dívky a některé z nich zklamat vyřazením.
Casting odstartoval maraton příprav na soutěžní galavečer. Fotografování, zkoušky šatů, vystoupení pro volné disciplíny, příprava choreografie a konečného scénáře počínaje výběrem hudby a generálkou na velké finále konče.
Volbu MISS středních škol 2011 může opět prožívat i veřejnost díky tipování, protože pořadatelé zamýšlejí vyhlásit MISS internet a MISS Večerník. Držitelky všech titulů budou známy už za čtyři týdny.
(jap)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style