Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Galavečer tříjedničkového jubilea prostějovského tenisu

Galavečer tříjedničkového jubilea prostějovského tenisu
Miroslav Černošek převzal od Karla Gotta zrcadlo TýTý

V pátek 11. 11. 2011 uspořádal Tenisový klub Prostějov galavečer k oslavě 111. výročí založení. Magické datum mělo zdůraznit to, že Prostějov se dostal během posledních let na jedničkovou úroveň a to nejen v Čechách. Tenis hrají pod hlavičkou TK Prostějov mezi světovou tenisovou elitou hvězdy jako Kvitová, Berdych, Šafářová, v nedávné minulosti Radek Štěpánek, Jirka Novák, Jana Novotná.
Slavnostní galavečer v Městském divadle v Prostějově byl vzpomínkou na ty, kteří stáli u zrodu tenisového klubu a současné dění už sledují z centrálního tenisového dvorce ve výškách nad oblaky, připomenutím těch, kteří ještě nedávno reprezentovali TK Prostějov na extraligových kurtech i na zahraničních turnajích a představil i současné hvězdy včetně té nejzářivější - Petry Kvitové, úřadující vítězky Wimbledonu a turnaje mistryň a členky vítězného týmu žen ve Fed Cupu. Současný šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek rozdal desítky pamětních medailí a ocenění všem, kdo se o tenis v Prostějově zasloužili, ať už to byli hráči, manažeři, finančníci.
„V posledních dvaceti letech jsme se stali nejúspěšnějším tenisovým klubem v České republice, za náš jedničkový tým hrají ti nejlepší hráči a největší odměnou jsou pro mě vítězství Petry Kvitové a aktuální postup Tomáše Berdycha do turnaje Masters. Lepší dárek k jubileu jsem si nemohl přát,“ pronesl šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek, který je s tenisem spojen už víc než půlstoletí. President Českého tenisového svazu předal právě jemu cenu roku 2011 za přínos tenisu.
Na slavnostním galavečeru se sešli všichni ti, kdo v prostějovském tenisu něco znamenali a znamenají. Svá blahopřáni prostějovskému jubilujícímu klubu poslali formou videospotů Jan Železný, Ivan Lendl, Jaromír Jágr i Usain Bolt, díky telemostu poblahopřál i Tomáš Berdych z Paříže. Nejlepšímu českému tenisovému klubu přijel zazpívat i přes svou hlasovou indispozici nejlepší český zpěvák Karel Gott, který věnoval nejlepšímu tenisovému manažerovi republiky jedno ze svých zrcadel TýTý. A na závěr slavnostního večera zazpíval neodmyslitelné Happy Birthday Radek Štěpánek. Nezapomenutelné výročí bude navždy připomínat pamětní publikace vydaná právě ke stojedenácti letům prostějovského tenisu.
(jap)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style