Slunce vstupuje do znamení Vodnáře. Čeká nás veselé období!

Slunce vstupuje do znamení Vodnáře. Čeká nás veselé období!
ilustrační foto

V pondělí 20. ledna v 16 hodin opustí Slunce znamení Kozoroha a přesune se do znamení Vodnáře. Co to pro nás znamená? Začíná se nové období, jedno ze dvanácti v roku, z nichž každé má úplně jinou energii. Ta působí na každého z nás, ať už jsme se narodili ve kterémkoliv znamení.

Kozoroh, který nám vládl od zimního slunovratu až doteď, patří mezi zemská znamení – je tedy prakticky založený. Jeho energie, ovládaná planetou Saturn, nám přinášela vážnou, snad až trochu zasmušilou náladu, a připomínala nám, že když chceme přežít, nebo to dokonce někam dotáhnout, nezbývá nám nic jiného než tvrdě pracovat.

Teď však přichází prudká změna! Vodnář nás rozveselí, přinese nám nové nápady, zajímavá setkání a zábavu! Konečně si budeme moct opět dopřát veselost, rozproudí se společenský život a v práci nás potěší nová inspirace! Vodnáři totiž vládne živel vzduchu a excentrická planeta Uran, které nás dohromady nenechají na pochybách, že se věci dají rychle do pohybu a čeká nás spousta překvapení! (red)

Ilustrační foto: pixabay.com

Poslat nový komentář