Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Otužilci si zpestří Štědrý den koupelí

Otužilci si zpestří Štědrý den koupelí
Led, sníh ani mráz nezabrání otužilcům užít si na Štědrý den tradiční polední koupel.

I letos se v pravé poledne o Štědrém dnu ponoří do chladné vody rybníka Bidelec v Plumlově desítky vyznavačů zimního plavání. Atraktivní podívanou si už řadu let nenechají ujít stovky kibiců a fanoušků otužilců pořádně zachumlaných v péřovkách, čepicích a šálách. Skvělá podívaná s horkým občerstvením se naskytne i letos.

O Štědrém dnu si ve 12 hodin zaplavou otužilci opět v rybníku Bidelec v Plumlově. Vloni sněhová pokrývka a tuhý mráz sevřel hladinu rybníka ledovou krustou a místní hasiči musili pro plavce vysekat přiměřený otvor. V letošním blátě to bude pohodička, pro otužilce příjemné vánoční poplaváníčko.  

Každý rok se s napětím očekává, jestli studenou koupel podstoupí i někdo z diváků. Jestli se odváží konkurovat trénovaným tělům otužilců a alespoň na jediný okamžik se do studené vody ponoří. Vloni se v ledovém Bidelci vykoupali čtyři odvážlivci, mezi nimi i devítiletý školák, za což je obecenstvo odměnilo nadšeným aplausem a pořadatelé lahví sektu. 

Jak dopadne letošní vánoční koupel se můžete přijít podívat i vy. A také se můžete stát hrdinou dne, pokud si vezmete plavky a seberete všechnu odvahu.      

(jap) 

Sobota, Prosinec 24, 2011 - 12:00

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style