Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Mládí kupředu!

Mládí kupředu!
Foto David Vančík

 

Místní Mladí konzervativci jdou do nadcházejících komunálních voleb se slovy ,,Mládí kupředu". Že se nejedná jen o prázdná slova, ale že se opravdu naše pravicová politická scéna omlazuje, dokazují tito mladí lidé na kandidátní listině ODS v Prostějově. 

23letý student vysoké školy David Vančík mimo svá studia předsedá občanskému sdružení Přátelé města Prostějova a Regionálnímu klubu Mladých konzervativců v Olomouci. Několik let vykonává funkci interního auditora pro systémy řízení ISO. Členem občanské demokratické strany je již od svých 18ti let a posléze se stal i členem Mladých konzervativců v Olomouci, kam ho zavedla studia na Univerzitě Palackého. Na kandidátní listině ODS Prostějov hájí mladou nastupující generaci z čísla 13.

Tvrzení, že politika je jen mužskou dominantou, v Prostějově není úplně správné. Řadu kandidujících žen doplňuje i mladá studentka logistiky cestovního ruchu na Vysoké škole logistiky v Přerově Nikola Kucharčuková, kterou také někdy můžeme najít na dopravním hřišti v Prostějově, kde brigádně pracuje. Nikole je 21 let a je vdaná. Jak PvNovinkám sdělila ,, Děti mám moc ráda a až dokončím svá studia, tak bych určitě děti chtěla mít, ale v současné době je s manželem neplánujeme. Pořídili jsme si fenku Elinku. Taktéž mám šestiměsíční sestřičku Julinku, o kterou mám možnost se starat." Nikola hájí mladou generaci z 30. místa kandidátky ODS.

O dvě místa pod Nikolou kandiduje další mladý konzervativec, Jiří Motyčka. Jiří studuje obor Informační management na vysoké škole a brigádně se sním můžeme také setkat v prostějovské prodejně firmy OKAY, kde působí jako prodavač. 

Jakpak si tito mladí povedou? (dv)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style