Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pozor, soutěž o lístky na koncert Vaška Neckáře!

Pozor, soutěž o lístky na koncert Vaška Neckáře!
ilustrační foto

 

Patří mezi klasiky české hudební scény. Herec, zpěvák, bojovník. Kdo by neznal prince z filmu Šíleně smutná princezna, koho by nerozněžnil železničář Miloš Hrma v Ostře sledovaných vlacích. Kdo by si rád neposlechl jeho Stín katedrál či Lékořici...

Václav Neckář, věčný kluk, kterého v roce 2002 postihla těžká nemoc, se zvedl jako bájný Fénix. S písní Půlnoční, kterou natočil v roce 2011 se skupinou Umakart jako úspěšný filmový soundtrack k filmu Alois Nebel, dobyl znovu srdce posluchačů všech věkových kategorií.

Za necelý měsíc, přesně 23. října, oslaví sedmdesáté narozniny. Popřát mu můžete i vy. Díky agentuře Mamut bude 7. října koncertovat v Prostějově i se skupinou Bacily svého bratra Jana.

 

Agentura Mamut Tomáše Grepla poskytla našim čtenářům možnost podívat se na koncert zdarma. Stačí do 3. října zaslat do redakce PvNovinek.cz odpověď na otázku:

Jak se jmenuje film, ke kterému Václav Neckář natočil v roce 2011 soundtrack?

Na tři vylosované čekají vstupenky pro dvě osoby.  (red) 

 

Komentáře

Soundtrack k černobílému filmu ALOIS NEBEL 

FRGALOVÁ J......... TEL.775 213 979

 

 

V roce 2011 Václav Neckář natočil se skupinou Umakart velmi úspěšný filmový soundtrack k filmu Alois Nebel s názvem Půlnoční.s pozdravem Krupová Lenka, Bílovice č. 20,  798 41,tel 725901300

 

Zdravím,odpověď film se jmenuje Alois Nebel A. Dušek PV 607646820/kdyby se na mě usmálo štěstí v co nevěřím,tak lístky dám mým dvěma vnučkám jako dárek.Tak uvidím.

Dobry den.Film,ke ktere,

mu nazpival V.Neckář pisen Půlnčni se jmenuje  Alois Nebel.S pozdravem Bibrlova Jitka.Norska 3.Prostejov.tel774887107

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style