Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na Buty, Hrůzu, Kreyson či Visací zámek zve Kovadlina Czech Fest. Již dnes!

Na Buty, Hrůzu, Kreyson či Visací zámek zve Kovadlina Czech Fest. Již dnes!
ilustrační foto plakát kovadlinaczechfest.cz

 

V Korunní pevnůstce v Olomouci se ve čtvrtek startuje festival KOVADLINA CZECH FEST, který slibuje spoustu dobré muziky, zaměřené především na rock, punk a metal. Představí se například kapely jako Kreyson, Visací zámek,  Buty, těšit se můžete na Michala Hrůzu.

Třídenní open air festival odstartuje čtvrtečním polednem a potrvá až do sobotní noci. Hudební akce bude probíhat v areálu Korunní Pevnůstky a představí se na ní celkem dvacet osm kapel. Během tří dnů se tak diváci mohou těšit na známé české kapely z oblasti punku, metalu i rocku. Zahrají zde legendy jako Visací zámek, Buty nebo Michal Hrůza, ale představí se i skupiny jako Insania, Traktor, nebo punkoví Plexis, řadu účinkujících doplní i Zatrest a Notion Deep, kteří pocházejí z Olomouce.

Připraven je bohatý doprovodný program, návštěvníci si mohou zasoutěžit třeba v přetahování lana či v pití piva na čas, probíhat bude i soutěž v páce. Promítat bude letní kino, ceny bude nabízet tombola. Na festivalu si zájemci mohou vyzkoušet dočasné tetování Airbrush tatoo.

Fanoušci, kteří nepocházejí z okolí, jistě ocení možnost stanování přímo naproti areálu Korunní pevnůstky v prostoru Minigolfu Olomouc. Stanovat se bude na travnaté ploše a cena za stan na celé tři dny činí 300 korun. Vstupenky lze do 22. července zakoupit za 550 korun a zájemci si je mohou objednat v prodejní síti Ticketportal, přímo na místě bude k dispozici jednodenní vstupné za 290 korun a na celý festival za 650 korun.Celý třídenní program najdete  na http://www.kovadlinaczechfest.cz/cz/program. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style