Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Parkovací místa ve vnitrobloku na Kostelecké opravdu chybí

Parkovací místa ve vnitrobloku na Kostelecké opravdu chybí
ilustrační foto

 

Jak PvNovinky ve středu minulého týdne opět informovaly, s parkovacími místy v nově opraveném vnitrobloku v Kostelecké ulici zřejmě není vše podle plánu. Následně to konečně potvrdilo i vyjádření odboru rozvoje a investic prostějovského magistrátu. Místa chybí.

„V roce 2014 proběhla oprava stávajícího parkoviště ve vnitrobloku Kostelecká. Vzniklo 52 parkovacích míst. Současně byla upravena i příjezdová komunikace do vnitrobloku. Již v roce 2014 bylo uvažováno o rozšíření parkovací kapacity o 5 resp. 11 parkovacích míst. Nicméně toto rozšíření již vyžaduje zpracování projektové dokumentace územního rozhodnutí, vydání územního rozhodnutí, zpracování projektové dokumentace stavebního povolení a vydání stavebního povolení, což je dlouhodobý proces, který je možno zahájit až po dokončení předlažby chodníku poté, co na tuto akci budou schváleny a uvolněny patřičné finanční prostředky,“ sdělil ORI s tím, že v rámci opravy byl odstraněn stávající asfaltobetonový kryt parkoviště, byly vyměněny poškozené silniční obrubníky. Nově byl položen asfaltobetonový povrch. Nově bylo provedeno dopravní značení vodorovné i svislé, které zlepšilo organizaci parkování v lokalitě.

„V roce 2015 bude provedena oprava chodníků ve vnitrobloku, tzn., že chodníky mezi bloky 9, 11, 13, 15 budou opatřeny novou betonovou dlažbou,“ přidal informaci. (ber)

Komentáře

No a co z toho vyplývá? Bude víc parkovacích míst nebo nebude? Odbor rozvoje a investic popisuje celý ten proces proces jako kdyby šlo o splnění nesplnitelného. 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style