Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Část Kostelecké ulice bude od 1. srpna uzavřena

Část Kostelecké ulice bude od 1. srpna uzavřena
ilustrační foto MMP

Od 1. srpna 2016 je třeba počítat s obousměrnou uzavírkou Kostelecké ulice v Prostějově, ve které se bude pokládat nový povrch.

Přechodná úprava provozu čeká na motoristy i pěší využívající Kosteleckou ulici. Po rekonstrukci infrastruktury do ulice vyjede těžká technika. Stavbaři zde položí zbrusu nový povrch. Uzavřená část bude v trase od Přikrylova náměstí po Martinákovu ulici.

Místo uzavírky: silnice II/366, II150A, II/150 a místní komunikace v Prostějově

Platnost úpravy: 1.8. 2016 do 15.9.2016.

Důvod přechodné úpravy: rekonstrukce silnice II/366 ul. Kostelecké v Prostějově

Za osazení značení odpovídá: Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace, středisko údržby Jih, IČ:70960399, Kostelecká 55, 796 56 Prostějov.

Objízdná trasa bude (popis pro směr jízdy do centra) vedena z okružní křižovatky v ulici Kostelecké (u autoškoly Kalvoda), vpravo na ulici U stadionu, Josefa Lady (Severní obslužná), na okružní křižovatku v ulici Plumlovské (u Billy). Zde vlevo a dále po ulici Plumlovské na Jiráskovo náměstí, dále opět vlevo a po ulici Blahoslavova na Přikrylovo náměstí kde v okružní křižovatce naváže na původní trasu.  

Dále bude omezeno stání vozidel v části ulice Fanderlíkova a J.B. Pecky z důvodu zajištění průjezdu vozidel zásobujících pekárnu a palírnu.

MHD bude vedena následovně:

  • úplná uzavírka ulice Kostelecká mezi kruhovými objezdy od Přikrylova náměstí po ulici Martinákovu se týká jen linek MHD v Prostějově č. 16, 19, a 32.

  • linka č. 16 pojede ze zast. Kostelecká vlevo na Sladkovského (zde zastaví na nástupním terminálu) a dále na zast. Olomoucká a Tesco. Změna trasy je obousměrná. Obslouženy nebudou zastávky Pojišťovna a Vápenice.

  • linka č. 19 pojede ze stanoviště Kostelecká vlevo na Sladkovského (zde zastaví na nástupním terminálu) a dále na zast. Svatoplukova a Autobusová stanice. Změna trasy je obousměrná. Obslouženy nebudou zastávky Pojišťovna a Vápenice.

  • linka č. 32 pojede ze zast. Nemocnice vlevo na Hacarova DPS, Kostelecká a vlevo na Sportovní, dále pokračuje po trase jízdního řádu. Změna trasy je obousměrná. Obslouženy nebudou zastávky Plumlovská sídliště, Plumlovská, Lázně a Pojišt'ovna. (Zdroj MMPv)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style