Žádáte o peníze na kotel? Zítra je důležitý den

Žádáte o peníze na kotel? Zítra je důležitý den
ilustrační foto kr-olomoucky.cz

Zítra, v úterý 24. října v deset hodin, spustí Olomoucký kraj elektronický příjem žádostí na kotlíkové dotace. Zájemci o finanční podporu na výměnu starých kotlů se musí registrovat na webové stránce https://kotldot.kr-olomoucky.cz/Gordic/Ginis/App/Evidence/.

Elektronické žádosti si mohli lidé prostřednictvím krajského webu vytvářet už v uplynulých týdnech. Po jejich odeslání získali unikátní PID kód, který si teď musí registrovat, aby úřad mohl žádost přijmout.

„Tímto krokem dojde k vytvoření seznamu žadatelů a dle tohoto pořadí budou jednotlivé žádosti následně kontrolovány a schvalovány,“ uvedla Stanislava Palová z odboru strategického rozvoje Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Po elektronické evidenci ještě musí žadatelé do deseti pracovních dnů doložit listinnou verzi žádosti a potřebné přílohy. Formuláře je možné přinést osobně na oddělení administrace kotlíkových dotací, případně zaslat poštou či jiným způsobem uvedeným v dotačním programu. Přesný postup včetně návodu na vyplnění a elektronickou evidenci žádosti naleznete na www.kr-olomoucky.cz/kotlikovedotace. (Zdroj kr-olomoucky.cz)

 

Poslat nový komentář