Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Koupaliště ve Vrahovicích vyhlíží sezonu

Koupaliště ve Vrahovicích vyhlíží sezonu
ilustrační foto

Tělovýchovná jednota Sokol ve Vrahovicích se už pilně chystá na zahájení koupací sezony. Počasí zatím přeje jen otužilcům a tak mají na přípravu dost času. Na čem se ale všichni shodnou je to, že kromě slunce by bylo potřeba velkého balíku financí.

Koupaliště se už delší dobu potýká s nedostatkem financí a nejinak tomu bude i letos, přesto se zdejší sokolové snaží provoz koupaliště udržet za každou cenu. Jsou si vědomi toho, že město kromě aquaparku podobné letní místo k odpočinku nemá a tak chtějí bojovat o přežití.

„Magistrát nám každým rokem finančně pomáhá. Letos jsme získali jako Tělovýchovná jednota dvě stě padesát tisíc korun,“ nastínil provozovatel a starosta Sokola Vrahovice Rudolf Raška.  Jednota měla v plánu koupaliště otevřít do 15. června, ale jak počasí velí, možná s tím ještě počkají.

„Máme posečeno, natřeno, jsme připraveni. Koupaliště bude na sto procent v pohotovosti. Dál je to už jen na počasí,“ uvedl Rudolf Raška. Obavy z toho, že by areál zůstal uzavřený, prý nikdo mít nemusí. Problém nebude ani s cenou za vstup. Ta zůstává stejná jako v loni. Pro dospělého třicet korun a pro dítko do patnácti roků bude vstup za polovinu. Caparti do tří let se tady mohou vyřádit zdarma. Beze změny bude i otevírací doba, každý den od devíti do devatenácti hodin.

Návštěvníci tady najdou čtyři dětské bazénky, bazén pro dospělé, kuželky, stolní tenis, nohejbal nebo volejbal, prolézačky, pískoviště, občerstvení a chybět nebude ani udírna se svými dobrotami.(kaa)

Ilustrační foto: archiv

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style