Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Zábava na vrahovickém koupališti vadí kolembydlícím

Zábava na vrahovickém koupališti vadí kolembydlícím
ilustrační foto archiv PvNovinky

 

Na webu města Prostějova se objevila stížnost jedné z obyvatelek Vrahovic. Poukazuje na příliš hlučnou zábavu a žádá nápravu v podobě kontrol.

„Je neděle 0.47 po půlnoci a na koupališti již od 14.00 hodin dusá techno a křičí hosté. Je to jistě povolená akce, nicméně ostatní mají právo na spánek a klid. Nejsem jistě jediná, které tato situace vadí. Byla bych ráda, kdyby odpovědný činitel akce nejen povoloval, ale také kontroloval hlučnost v jejím průběhu,“ napsala stěžovatelka. Na stížnost odpověděl ředitel Městské policie Prostějov Jan Nagy.

„Tato společenská akce v podobě hudební akce byla povolena rozhodnutím rady statutárního města Prostějova ze dne 16.6.2015 usnesením č. 5541 do 02 hodin ráno. Přesněji, rada udělila výjimku z obecně závazné vyhlášky č. 12/2009 o ochraně nočního klidu a regulaci hlučných činností,“ vysvětlil Nagy s tím, že strážníci v době konání upozornili pořadatele, aby produkce byla přiměřená podmínkám. (ber)

Komentáře

Tak to může městská policie rovnou udělat dobré skutky dva, neboť Koliba v Krasicích má podobný problém s hlukem a užíváme si  - nerespektuje noční klid a je jedno, jestli je pondělí nebo víkend. Nejspíše asi umějí uplácet MěP tvarůžkami v bramboráku, takže Kolibo, neobtěžuj také!

Patrně upozornění nebylo dostatečně důrazné, nebo nemají strážníci MěP patřičný respekt, protože hudební produkce / no, hudební produkce, spíše  bych přirovnala k pracujícímu bucharu/ byla slyšet v pozdních hodinách až v Čechůvkách. Myslím, že pořadatelé alespoň mohli ve zmíněném čase změnit repertoir.

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style