Když kradou romští „svatí“

Když kradou romští „svatí“
ilustrační foto internet

 

Ladislav Lakatoš je samozvaným mluvčím prostějovských Romů. Rád se staví do pozice pana spravedlivého a dělá pořádek v ostatních rodinách. Ta jeho má ale máslo na hlavě. Jak se zdá, synáček pana mluvčího je sprostý zloděj.

„Čekala jsem v  pondělí 23. prosince před 16 hodinou na dceru na hlavním nádraží. Najednou z trafiky vyběhli dva cikánští výrostci, jeden z nich měl v rukou dva balíky červeného tabáku a několik krabiček cigaret, druhý držel v ruce bagetu a zdrhli. Za nima mladej kluk, co v té trafice pomáhá, a křičel, ať to vrátí. Jenže ti dva už byli dávno v prachu,“ popsala PvNovinkám žena, která si nepřála být jmenována. Protože žije léta v lokalitě u železničního nádraží, oba mladíky zná. „Jednomu říkají Santino Horvát, bydlí teď s otcem a sourozenci v hotelu na nádraží. Pokud vím, ještě mu není 18.  Ten druhý, který utíkal s tabákem a cigaretama, je Patrik Lakatoš, syn mluvčího Ladislava Lakatoše z Rozhonky. Ten plnoletý  je,“ popsala oba zloděje žena.

Brigádníkovi nabídla, že mu vše dosvědčí, mladík ale váhal. Při poslední akci takhle okradl jeho kolegyni teprve jedenáctiletý Jovani, bratr Santina Horvata. Krátce poté zničil výlohu trafiky v nedalekém Albertu. „Prodavač mi řekl, že kolegyně jen lítala po výsleších a nakonec škodu stejně museli uhradit sami, otec se bránil, že peníze nemá a kluk je beztrestný, takže tím to skončilo,“ dodala žena.

Podle brigádníka činí způsobená škoda 970 korun.

Vyjádření Ladislava Lakatoše se redakci nepodařilo získat. Ani na opětovné zvonění nikdo neotevřel, byť v bytě i podle sousedů byli minimálně tři lidé. (ber)

Komentáře

10 000 cikánů na čtyři?.......Málo....

Mrtvý Cigán,dobrý Cigán :-)

Na nádraží jsou kamery, když bude policie chttít dá se čin dokázat pokud se stal.

Mrtvola cigána plave po vode ... 

toto není chyba evoluce,ale jednoho člověka,který tuto otázku nedotáhl do konce a ještě se v čtyřicátým pátým zastřelil a spálil....

Puste plyn :)

,,nooo ty vole" :D

Ty DILyno, každý hrnec jednou přeteče. Zeptej se sám sebe k čemu tu vlastně seš. Složitá otázka, že? Já Ti pomůžu, chyba evoluce !!!! Jóóóó, slovo evoluce nadni ve slovníku. Jóóóó, slovník je to když seš blbej. 

Myslet je s tvrdým y

 

 

Ta žena je DILyNA a všetko si vymislela....

Poslat nový komentář