Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Do školy se nešel učit, ale krást. Vykradl ZŠ J. Železného!

Do školy se nešel učit, ale krást. Vykradl ZŠ J. Železného!
ilustrační foto mestopv.cz

 

Ze spáchání trestného činu krádež a poškození cizí věci je podezřelý zatím neznámý pachatel, který se v době ze 13. na 14. června 2014 vloupal do jedné ze základních škol v Prostějově. Odnesl z ní výpočetní techniku.

"Na chodbě poškodil pohybové čidlo a následně vnikl po poškození zámků do několika místností v celé budově. Z některých z nich demontoval několik počítačových souprav, které si připravil na podlahu místnosti, z jedné zesilovač, video a projektor, z další notebooky. Do jiných místností vnikl, prohledal je, ale nic neodcizil," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Následně z budovy postupně odnesl pouze některé z počítačů, mezi nimi i tři nově zabalené kompletní počítačové soupravy a také tři notebooky. Podle informací PvNovinek se jednalo o ZŠ Jana Železného, což potvrdilo i vedení školy. "Celkovou škodu zatím neznáme," konstatoval ředitel Jan Krchňavý

Policisté na případu intenzivně pracují a po pachateli pátrají. V případě jeho zjištění mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. (red)

Komentáře

jaj

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style