Neznáte zlodějku? Krade kabelky

Neznáte zlodějku? Krade kabelky
ilustrační foto
Další fotky: 
Neznáte zlodějku? Krade kabelky
Neznáte zlodějku? Krade kabelky

Policisté žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění dosud neznámé zlodějky. Soustředila se na krádeže kabelek.

„30. prosince 2015 odpoledne jsme přijali oznámení o krádeži kabelky v prodejně na ulici Hynaisově v Olomouci. Pachatelka využila nestřeženého okamžiku a jedné ze zákaznic odcizila kabelku odloženou v nákupním vozíku. Žena přišla rázem o peněženku s penězi, osobní doklady, platební kartu, mobilní telefon a jiné drobnosti. Jednalo se o věci v celkové hodnotě za 11 100 korun,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Ve stejný den před polednem byli policisté přivolání do prodejny potravin v obchodním domě na ulici Polské v Olomouci. Stejným způsobem zde byla okradena opět jedna ze zákaznic. V tomto případě měla kabelka včetně jejího obsahu hodnotu ve výši 6 tisíc korun.

Policisté prověřováním kamerových záznamů a svědeckých výpovědi dále zjistili, že stejná podezřelá žena z krádeží v těchto dvou prodejnách, s největší pravděpodobností okradla také dne 19. 12. 2015 v prodejně obuvi v suterénu domu obchodního centra na ulici Polské v Olomouci zákaznici zkoušející boty. Také v tomto případě využila její chvilkové nepozornosti a ženě odcizila volně odloženou kabelku. Způsobila jí tak škodu za více jak 6 tisíc korun.

Žena podezřelá z krádeže je oblečená do modrého kabátku.

„Nevylučujeme, že se stejná pachatelka pokusila z odcizené platební karty o výběr peněz z bankomatu,“ dodala mluvčí.

Se svými informacemi se můžete přihlásit na telefon 974 766 699 nebo na linku 158. Také se můžete osobně dostavit na OO Olomouc 1, Sokolská ulice. (red)

Poslat nový komentář