V Olomouckém kraji začíná 7. ročník oceňování dobrovolníků Křesadlo 2017

V Olomouckém kraji začíná 7. ročník oceňování dobrovolníků Křesadlo 2017
ilustrační foto

Tento rok se v Olomouckém kraji koná už sedmý ročník udílení cen dobrovolníkům - Křesadlo 2017. Jak vyplývá z motta akce, jedná se o „cenu pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“.

Nominaci kandidátů k ocenění provádí široká veřejnost, a to v sedmi následujících kategoriích: sociální služby; děti, mládež, volnočasové aktivity; zdravotní oblast; ekologické aktivity; spolková činnost; humanitární pomoc, rozvojové projekty; dobrovolní hasiči. Víte-li o někom, jehož dobrovolnická činnost by si zasloužila ocenění v některé ze jmenovaných oblastí, neváhejte navštívit webové stránky www.kresadlo-ok.cz, kde je ke stažení nominační formulář s bližšími informacemi.

Nominace mohou být zasílány od 24. září do 27. října 2017. Nezávislá komise poté rozhodne o osmi oceněných. Slavnostní předávání cen Křesadlo 2017 proběhne 20. prosince v rámci vánočního koncertu v Arcibiskupském paláci v Olomouci.

Organizací ceny Křesadlo 2017 v Olomouckém kraji byla pověřena Maltézská pomoc, o. p. s., Centrum Olomouc ve spolupráci s Unií nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje a společností Hestia – Centra pro dobrovolnictví, z. ú. Hlavním partnerem akce je Olomoucký kraj. (Zdroj kr-olomoucky.cz)

 

Poslat nový komentář