Troufalý zloděj unikl pronásledovateli i bez trička

Troufalý zloděj unikl pronásledovateli i bez trička
ilustrační foto

Nestřeženého okamžiku využil zatím neznámý zloděj v Brodku u Prostějova a z kanceláře ukradl peněženku. Pronásledovateli, který z něj strhl tričko, unikl. Policie žádá o pomoc při pátrání.

Neznámý pachatel v úterý 22. května kolem čtrnácté hodiny vnikl do otevřené kanceláře v budově na ulici Císařské v Brodku u Prostějova. Z místa odcizil černou koženou peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady poškozeného. Na pachatele narazil čtyřiačtyřicetiletý muž z Prostějova, když se vracel zpět do kanceláře. Poškozený si všiml, že pachatel má v ruce jeho peněženku a dává si ji za opasek kalhot. Muže začal pronásledovat, přitom mu strhl kšiltovku a triko. Pachatel doběhl na ulici Legionářská, kde nasedl do vozidla Seat Ibiza bílé barvy s dalšími dvěma muži. Poškozený se chytil vozidla, ale v moment, kdy se auto rozjelo, tak se ho pustil. Majiteli vznikla škoda přes 3300 korun.

"Policie České republiky Prostějov žádá občany, kteří se v uvedenou dobu pohybovali v okolí ulic Císařské a Legionářské a viděli výše uvedený incident nebo vozidlo, aby kontaktovali Policii České republiky Prostějov na bezplatnou telefonní linku 158," uvedl Josef Bednařík, tiskový mluvčí Policie ČR.

(red)

Místo zločinu: 
Javascript is required to view this map.

Poslat nový komentář