Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policie zlikvidovala pěstírnu marihuany

Policie zlikvidovala pěstírnu marihuany
ilustrační foto

Policisté zatli tipec šestadvacetiletému muži, který doma nejméně dva roky pěstoval konopí seté.Včera u něj byla provedena domovní prohlídka a muž se doznal.

Šestadvacetiletý muž z Prostějova tak nyní čelí přečinu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku. Skutku se měl dopustit tím, že od přesně nezjištěného měsíce a roku, ale nejméně po dobu dvou posledních dvou let měl a má v bytě v Prostějově bez povolení rostliny konopí setého.  Všechno nasvědčuje tomu, že technika pěstování měla charakter tzv. "indoorového" pěstování rostlin konopí k dosažení vysokého obsahu THC. 

"Před týdnem vydal soudce Okresního soudu v Prostějově příkaz k provedení domovní prohlídky.Včera bylo přistoupeno k výše uvedené domovní prohlídce. U podezřelé osoby byl proveden předchozí výslech, při kterém pod tíhou provedení domovní prohlídky tato osoba dobrovolně vydala věci důležité pro trestní řízení," uvedla k případu Eva Čelová, tisková mluvčí Policie ČR Prostějov. Jednalo se o 91 kusů rostlin různých velikostí ve fázi růstu s podezřením na rostliny konopí setého, dále substráty, hnojiva, technické zařízení (pěstební stan, časové spínače, ventilátory, zavlažovací systém, vzduchotechnika apod.), které je potřebné k tzv. "indoorovému" pěstování rostlin konopí. Mladému muži nyní hrozí až půl roku trest odnětí svobody.

(red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style