Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Hrozivá nehoda na R46 se nakonec obešla bez vážného zranění

Hrozivá nehoda na R46 se nakonec obešla bez vážného zranění
ilustrační foto

Zloději kradou auta

Prostějovsko (bat) O své auto zaparkované na volně přístupném pozemku v obci Hrdibořice na Prostějovsku včera jeho majitel v odpoledních hodinách přišel, když mu jej ukradl zloděj. Škoda je 200 tisíc.

O něco větší štěstí měl majitel auta v Olšanech u Prostějova, kterému se v noci z úterý na středu zloději také pokusili s autem ujet. Poškodili zámek dveří i zapalování, s autem však nepohli. Způsobili ale škodu 15 tisíc korun.

 

Najel do auta před sebou

Prostějovsko (bat) Z nepozornosti způsobil včera kolem osmé hodiny ranní na silnici R46 ve směru z Vyškova na Olomouc škodu za 120 tisíc řidič nákladního auta. Nedodržel bezpečnou vzdálenost, nestihl zareagovat na přibrždění nákladního auta před ním a narazil do něj. K žádnému zranění nedošlo, ani jeden z řidičů nenadýchal.

 

Hrozivá nehoda se obešla bez vážného zranění

Prostějovsko (bat) Hrozivá dopravní nehoda, při které se auto převrátilo na střechu, se včera kolem osmé hodiny ranní na silnici R46 z Prostějova do Olomouce naštěstí obešla bez vážnějšího zranění. Cizinec, který jel z Prostějova do Olomouce, musel kvůli zúžené vozovce odbočit do levého jízdního pruhu. Tam se srazil s projíždějím nákladním autem. Náraz auto vymrštil mimo silnici, to skončilo na střeše v příkopu. Čtyřčlenné posádce se naštětsí nic vážného nestalo, po ošetření lehkých zranění je z olomoucké nemocnice ještě včera propustili. Škoda byla vyčíslena na 171 tisíc korun.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style