Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Lup si nachystal do igelitek, ty mu však odnesli policisté

Lup si nachystal do igelitek, ty mu však odnesli policisté
ilustrační foto

Olšany (bat) Na cigarety a sladkosti zřejmě dostal chuť včera v ranních hodinách zloděj, který se vloupal do prodejny s potravinami v Olšanech. Všechny ukradené věci si chystal do připravených igelitek, než je však stačil odnést, překvapila ho policejní hlídka.

"Kolem půl druhé ráno došlo ke vloupání do jedné z firem v Olšanech u Prostějova. Lapka vypáčil okno a vnikl do skladu. Ve své nekalé činnosti pokračoval dál. Poškodil další dveře i se zámkem, jen aby se dostal do dalšího objektu," popisuje policejní tisková mluvčí Irena Urbánková. 

 

Zloděj se totiž chtěl dostat do prodejny s potravinami. Kromě prodejny pak kradl také ve skladu a kanceláři, odkud si odnesl vše, co se mu líbilo. "Lup si nachystal do igelitových tašek a  igelitových pytlů. V nich pak uvízlo několik kusů cukrovinek a několik kartonů cigaret různých značek. Odnést ukradené věci však již nestačil. Přímo na místě byl totiž zadržen policejní hlídkou," doplňuje Urbánková.

 

Strážníci zjistili, že jde o dvaačtyřicetiletého muže z Olomoucka. V jeho taškách a pytlích našli 20 kusů sladkostí a 146 kartonů cigaret celkem za 143 tisíc korun. Nepoškozené zboží pak policisté vrátili majiteli firmy. Zloději teď hrozí vězení trvající od jednoho roku do pěti let.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style