Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policie objasnila 6 případů mizící nafty na Prostějovsku

Policie objasnila 6 případů mizící nafty na Prostějovsku
ilustrační foto

Prostějovsko (bat) Policisté dopadli zloděje, kteří měli na svědomí hned 6 krádeží nafty na území Prostějovska. Celkem během svého řádění zvládli odčerpat 950 litrů nafty a způsobit tak škodu téměř 40 tisíc korun.

 

Noční můru řidičů nákladních aut a vozidel na Prostějovsku nyní mají za mřížemi koničtí policisté. Podařilo se jim totiž chytnout dva zloděje, kteří od dubna do října tohoto roku celkem šestkrát odčerpali naftu z odstavených vozidel. "Tito dva výtečníci po společné domluvě odčerpali naftu ze 3 nákladních vozidel a 3 autobusů.  Zavítali do Čech pod Košířem,  Laškova, Rakové u Konice, Bohuslavic, Vyšehradu u Konice a Brodku u Konice. Podařilo se jim tak ukrást 950 litrů nafty a způsobit celkovou škodu odcizením a poškozením za téměř 40 tisíc korun," informuje o případu policejní tisková mluvčí Irena Urbánková. 

 

Podle ní ukradenou naftu prodávali a peníze použili pro vlastní potřebu. "Muži zákona během šetření  zjistili, že starší z mužů je cizinec a pobýval v České republice neoprávněně, navíc na falešné doklady. Řešení jeho neoprávněného pobytu a falešných dokladů je v kompetenci cizinecké policie. Oběma podezřelým výtečníkům za trestný čin krádež, spáchaný formou spolupachatelství, nyní hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," dodává mluvčí.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style