Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Poškodili zaparkovaná vzidla a zmísta nehody ujeli

Ilustrační foto
ilustrační foto

Prostějov – Policisté řeší za tento týden hned tři dopravní nehody, od kterých pachatelé ujeli.

Přijít k zaparkovanému vozidlu a zjistit, že je nabourané netouží nikdo. Takovou situaci řešili tento týden majitelé osobních vozů Citröen a VW Passat.

Ve středu došlo k dopravní nehodě na parkovišti na ulici Dolní v Prostějově, kde neznámý řidič s blíže neurčeným vozidlem narazil do zaparkovaného vozidla Citröen a z místa nehody ujel. Na vozidle způsobil škodu za třicet tisíc korun. Stejný scénář měla nehoda, která se stala ve večerních hodinách tentýž den na ulici Plumlovská v Prostějově. Opět neznámý řidič s blíže neurčeným vozidlem narazil do zaparkovaného vozidla VW Passat a z místa nehody ujel. Svou jízdou způsobil na Passatu škodu za pětadvacet tisíc korun.

Třetí podobný případ se stal v úterý 15. ledna po sedmé hodině večer. V obci Vřesovice na silnici III. třídy narazil řidič s osobním vozidlem Škoda Felicia do zaparkovaného nákladního vozidla tovární značky Iveco. O necelých dvěstě metrů dál od místa nehody řidič Felicie své auto odstavil a místo i vůz opustil. Řidič nákladního vozidla nebyl zraněný a dechová zkouška byla negativní. Jestli došlo ke zranění řidiče Felicie nebo zda byl pod vlivem alkoholu Policie nemohla z uvedených důvodů zjistit. Hmotná škoda na vozidlech byla vyčíslena na třicet tisíc korun. Po všech třech řidičích, kteří místa nehod opustili, policisté pátrají.

(red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style