Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Opilec napadl svoji družku, deset dní ji neuvidí

Opilec napadl svoji družku, deset dní ji neuvidí
ilustrační foto

Včera ve večerních hodinách došlo k fyzickému napadení 37 leté ženy ze strany jejího 33letého druha. Incident se odehrál v jednom z rodinných domů v Horním Štěpánově na Prostějovsku.

Muž, který byl zjevně pod vlivem alkoholu, bezdůvodně napadl družku, začal ji škrtit,  udeřil jí pěstí do obličeje a vyhrožoval jí, že ji zabije. Nezastavilo ho ani to, že incidentu byl přítomen i jejich 1,5 letý syn. Ženě se podařilo utéct do jiné části domu a přivolat policii. Policisté muže zajistili a převezli na policejní služebnu k provedení dalších služebních úkonů. Dechovou zkoušku na alkohol však násilník odmítl.

Během prošetřování události policisté zjistili, že se muž takového jednání vůči své družce nedopustil poprvé. Již v minulosti ji opakovaně slovně či fyzicky napadal. Policisté využili svého zákonného oprávnění a násilníka z domu a jeho bezprostředního okolí vykázali na dobu 10 dnů. Poslední incident policisté šetří samostatně jako podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, za který podezřelému, v případě prokázání viny, hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. V letošním roce se jedná již o čtvrtý případ vykázání na teritoriu územního odboru Prostějov. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style