Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Kabelkový fantom byl dopaden!

Kabelkový fantom byl dopaden!
ilustrační foto

Včerejšího dne zahájili prostějovští policisté zkrácené přípravní řízení, ve kterém bylo 35letému muži z Prostějova sděleno podezření ze spáchání trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Tohoto protiprávního jednání se měl dopustit v celkem třech případech na teritoriu města Prostějova v letošním roce. „Koncem září okradl v Janáčkově ulici 20letou ženu, které v nestřeženém okamžiku z kabelky sebral peněženku. Způsobil jí škodu za 800 korun. Začátkem října pak ve Svatoplukově ulici kradl v jednom z restauračních zařízení. V nestřeženém okamžiku ukradl ze skříňky za barem kabelku s celým obsahem. Majitelce způsobil škodu 3 tisíce korun. Dne 7. října pak kradl v jedné z mateřských škol v Prostějově. Tady se nepozorovaně dostal až do kuchyně, kde z kabelky sebral peněženku s celým obsahem. Tentokrát činila škoda 800 korun,“ nastínila pachatelovo počínání policejní mluvčí Irena Urbánková.

Při prověřování případů policisté zjistili, že se nejedná o žádného nováčka. Muž byl již v minulosti opakovaně odsouzen a potrestán pro majetkovou trestnou činnost. V odsouzení mu hrozí za oba trestné činy až tříletý pobyt za mřížemi. (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style