Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na Prostějovsku opět řádí vykradači aut!

Na Prostějovsku opět řádí vykradači aut!
ilustrační foto

Další dva případy vloupání do zaparkovaných automobilů vyšetřují policisté na Prostějovsku. První vůz stál v Bedihošti, druhý v Prostějově.

V pondělí krátce po sedmé ráno se pachatel vloupal do Favorita, zaparkovaného v ulici Osvobození v Bedihošti. Rozbil na něm jedno z oken a ze zavazadlového prostoru ukradl peněženky, ve kterých byly nejen peníze, ale i osobní doklady. Způsobil škodu za 4 500 korun.

O dvě hodiny později se zloděj vloupal do Fiata Scudo, zaparkované ho v Moravské ulici v Prostějově. „Na vozidle rozbil jedno z oken, vnikl dovnitř a z vnitřních prostor ukradl zde ponechaný kufřík s laserovým nivelačním přístrojem a laserový měřící přístroj. Celková škoda odcizením a poškozením byla vyčíslena na téměř 11 tisíc korun,“ vypočítala policejní mluvčí Irena Urbánková. .

Policie ČR opět apeluje na občany, aby neponechávali na sedadlech ani odkládacích plochách a ani jinde ve vnitřních prostorách, na viditelných místech, žádné věci. Stačí opravdu málo, a takto odložené věci rychle změní majitele. Auto není výloha ! (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style