Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Okrádal automaty, čeká ho trest

Okrádal automaty, čeká ho trest
ilustrační foto

Prostějovští policisté objasnili další tři případy krádeže vloupáním do telefonních automatů, ke kterým došlo v listopadu v Prostějově. Dvaatřicetiletý recidivista z Přerovska se ke krádežím přiznal.

„Muž se vloupal 5. listopadu do veřejného telefonního automatu v ulici Vasila Škracha, o tři dny později do automatu ve Vrahovické a 21. listopadu do automatu v ulici SNP v Držovicích. Ze všech odcizil po vypáčení zásobník na mince s různými finančními obnosy. Celková škoda odcizením byla vyčíslena na 8 300 korun, poškozením na 14 763 korun,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková s tím, že z automatů nebylo možné volat jiná, než tísňová čísla.

Policistům se pachatele podařilo vypátrat. Dvaatřicetiletý muž z Přerovska se ke skutkům doznal. „Zjistili jsme, že se nedávno dopustil majetkové trestné činnosti, pro kterou byl odsouzen a potrestán okresním soudem v Přerově,“ konstatovala mluvčí.

Za krádež vloupáním a poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi. „Jedná se o stejného pachatele, který se 5. prosince letošního roku vloupal do veřejného telefonního automatu umístěného na parkovišti v Hrubčicích,“ dodala Urbánková. (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style