Ad: Noční nehoda blokuje přejezd na Olomoucké

Ad: Noční nehoda blokuje přejezd na Olomoucké
ilustrační foto

Jak jsme vás již informovali, v pátek v noci došlo k dopravní nehodě na výpadovce na Olomouc. Podle policejní mluvčí Marie Štrbákové šlo o střet osobního vozidla s vlakem. Vůz následkem srážky zdemoloval jedno ze signalizačních zařízení.

 

"Při nehodě nebyl nikdo zraněn, výše škody na zařízení a vozidle nebyla zatím vyčíslena," konstatovala mluvčí s tím, že příčina nehody je rovněž v šetření.

Získat oficiální informace od policistů o víkendu není zrovna jednoduché, to jsme zjistili i dnes, kdy na první zprávu anonymně reagoval jeden z našich čtenářů.

„A co je na tom těžkého zjistit? Řidička osobního automobilu vjela na železniční přejezd, když semafory signalizovaly přejezd vlaku. Projíždějící vlak narazil do boku vozidla a vozidlo odhodil na signalizační zařízení, které se poškodilo. Vlak nebyl vykolejen a ani poškozen. To se nedá říci o vozidlu. Řidička vozidla i asi 30 cestujících ve vlaku bylo nezraněno. Do vyšetření události dopravní policií a drážní inspekcí byl přejezd uzavřen a policie odkláněla dopravu. Toť vše.“

Takže – neznámému čtenáři děkujeme za informace, které předáváme i ostatním. Možná, že by stálo za to, aby nám na redakční meil poslal své telefonní číslo. Pokud je schopen poskytnout tak perfektní info, rádi s ním navážeme spolupráci :). (red)

 

 

 

Poslat nový komentář